Kāpēc jāpiedalās izstādē Riga Pro 2024?

Mēs, Riga Films sadarbībā ar Rīgas Mākslas un Mediju Tehnikumu, vēlamies jums piedāvāt iespēju piedalīties izstādē "Riga Pro 2024", kas notiks 2024. gada 11. martā Rīgas Mākslas un Mediju Tehnikumā. Šis pasākums ir veltīts tieši jums - cilvēkiem, kas nodarbojas ar filmēšanu, apskaņošanu, montāžu, gaismu, VFX, televīzijas tiešraižu tehnoloģijām un visiem citiem aspektiem, kas saistīti ar šo dinamisko un aizraujošo nozari.

Pasākuma mērķis ir radīt platformu, kurā filmu un televīzijas profesionāļi varētu ne tikai demonstrēt savus darbus un jaunākās tehnikas iespējas, bet arī sazināties ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem un uzzināt par jaunākajām tendencēm un izaicinājumiem.

Riga Pro 2024 ir nozīmīgs ar to, ka ir vienīgais tāda veida pasākums ne tikai Latvijā, bet arī Baltijas valstīs. Mūsu mērķis ir kļūt par līderi savā jomā un turpmāk organizēt ikgadēju pasākumu ar mērķi paplašināt dalībnieku skaitu ne tikai no Latvijas bet arī no citām valstīm.

Izstādi apmeklēs kino filmu ražotāji, televīzijas raidījumu un šovu veidotāji, koncertu un pasākumu organizētāji, filmu un televīzijas producenti un producentu kompānijas, televīziju pārstāvji, režisori, operatori un daudzi citi nozares profesionāļi, kuri ikdienā ir iesaistīti audiovizuālā satura radīšanā un veidošanā.

Dalībnieku izkārtojums

1.      FOOKUS POOKUS, HIGH VOLTAGE
2.      FOOKUS POOKUS, HIGH VOLTAGE
3.      FOOKUS POOKUS, HIGH VOLTAGE
4.      FOOKUS POOKUS, HIGH VOLTAGE
5.      HANSA FILM SERVICE
6.      STEADICAM TRANING CENTER
7.      SHADE MOTION
8.      KOMPĀNIJA NA
9A.    SONY
9B.    RAW
10.      BB RENTAL
11.      ARKOGINTS, CINEVERA, WITKIT
12.      VIDEOCENTRS
13.      ARKOGINTS, CINEVERA, WITKIT
14.      NO LIMIT!
15.      ARKOGINTS, CINEVERA, WITKIT
16.      64F
17.      APTOLUX
18.      …

A - FOOKUS POOKUS, HIGH VOLTAGE
B,C,D,E,F - ARKOGINTS, CINEVERA, WITKIT

Izstādes telpas

RMMT brīnišķīgajās telpās jūs atradīsiet sev piemērotāko vietu. Tā var būt gan centrālajā paviljonā, gan kādā no auditorijām, kas atrodas tieši pie paviljona.

Vietu skaits ir ierobežots!